IM08BH182J
Hua Hua
Tau Wae: IM08BH182J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-8 1.8K 5% B08
Ngā Rauemi: IM08BH182J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM08BH182J
Tau Wae IM08BH182J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4256 pcs Pepa Raraunga IM08BH182J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 250kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 1.8mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.2MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8mH Unshielded Molded Inductor 68mA 28 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max Whakatauranga onamata 68mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IM08BH222K
IM08BH222K
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: IM-8 2.2K 10% B08
I roto i te taonga: 5965 pcs
Tikiake: IM08BH222K.pdf
RFQ
IM07TS
IM07TS
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V