IM08BH152H
Hua Hua
Tau Wae: IM08BH152H
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-8 1.5K 3% B08
Ngā Rauemi: IM08BH152H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM08BH152H
Tau Wae IM08BH152H Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5579 pcs Pepa Raraunga IM08BH152H.pdf
Momo Molded Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 250kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 1.5mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.4MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5mH Unshielded Molded Inductor 72mA 25 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 25 Ohm Max Whakatauranga onamata 72mA