IM08BH152J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM08BH152J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-8 1.5K 5% B08
Ngā Rauemi: IM08BH152J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM08BH152J
Tau Wae IM08BH152J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4652 pcs Pepa Raraunga IM08BH152J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 250kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 1.5mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.4MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5mH Unshielded Molded Inductor 72mA 25 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 25 Ohm Max Whakatauranga onamata 72mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IM08BH222K
IM08BH222K
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: IM-8 2.2K 10% B08
I roto i te taonga: 5965 pcs
Tikiake: IM08BH222K.pdf
RFQ
IM08BH162J
IM08BH162J
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: IM-8 1.6K 5% B08
I roto i te taonga: 4122 pcs
Tikiake: IM08BH162J.pdf
RFQ
IM07JR
IM07JR
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
Tikiake: IM07JR.pdf
IM07TS
IM07TS