IM06BH102K
Hua Hua
Tau Wae: IM06BH102K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6 1K 10% B08
Ngā Rauemi: IM06BH102K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06BH102K
Tau Wae IM06BH102K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5450 pcs Pepa Raraunga IM06BH102K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 1mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.8MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Molded Inductor 78mA 16.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 16.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 78mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IM06BH121K
IM06BH121K
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: IM-6 120 10% B08
I roto i te taonga: 5783 pcs
Tikiake: IM06BH121K.pdf
RFQ
IM06BH150K
IM06BH150K
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: IM-6 15 10% B08
I roto i te taonga: 4082 pcs
Tikiake: IM06BH150K.pdf
RFQ
IM05TS
IM05TS
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V