IM06BH100K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM06BH100K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6 10 10% B08
Ngā Rauemi: IM06BH100K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06BH100K
Tau Wae IM06BH100K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5030 pcs Pepa Raraunga IM06BH100K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 42MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Molded Inductor 440mA 605 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 605 mOhm Max Whakatauranga onamata 440mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IM05JR
IM05JR
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V