IM06BH101K
Hua Hua
Tau Wae: IM06BH101K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6 100 10% B08
Ngā Rauemi: IM06BH101K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06BH101K
Tau Wae IM06BH101K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5504 pcs Pepa Raraunga IM06BH101K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 8MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Molded Inductor 133mA 6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max Whakatauranga onamata 133mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IM06BH100K
IM06BH100K
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: IM-6 10 10% B08
I roto i te taonga: 5030 pcs
Tikiake: IM06BH100K.pdf
RFQ
IM05TS
IM05TS
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V