IHD3EB681L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD3EB681L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHD3EB681L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 1A 570 MOHM TH
Ngā Rauemi: 1.IHD3EB681L.pdf2.IHD3EB681L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHD3EB681L
Tau Wae IHD3EB681L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 1A 570 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36248 pcs Pepa Raraunga 1.IHD3EB681L.pdf2.IHD3EB681L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 541-1477 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 680µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 570 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 570 mOhm Max Whakatauranga onamata 1A
I teie nei - Maama 670mA