IHD3EB5R6L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD3EB5R6L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHD3EB5R6L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.6UH 4A 11 MOHM TH
Ngā Rauemi: 1.IHD3EB5R6L.pdf2.IHD3EB5R6L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
190 pcs
570 pcs
1140 pcs
2660 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHD3EB5R6L
Tau Wae IHD3EB5R6L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 5.6UH 4A 11 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38639 pcs Pepa Raraunga 1.IHD3EB5R6L.pdf2.IHD3EB5R6L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 541-1475 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 5.6µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 11 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max Whakatauranga onamata 4A
I teie nei - Maama 6.9A