IHD3EB821L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD3EB821L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHD3EB821L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHD-3 820 15% EB E2
Ngā Rauemi: 1.IHD3EB821L.pdf2.IHD3EB821L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
190 pcs
570 pcs
1140 pcs
2660 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHD3EB821L
Tau Wae IHD3EB821L Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 41046 pcs Pepa Raraunga 1.IHD3EB821L.pdf2.IHD3EB821L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHD
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 820µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 643 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 643 mOhm Max
Whakatauranga onamata 800mA I teie nei - Maama 610mA