IHB6EB123K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHB6EB123K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-6 12K 10% EB E2
Ngā Rauemi: IHB6EB123K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
112 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB6EB123K
Tau Wae IHB6EB123K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 3365 pcs Pepa Raraunga IHB6EB123K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.000" Dia (50.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 12mH Teitei - Tae (Max) 1.500" (38.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 12mH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 1.54 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.54 Ohm Max
Whakatauranga onamata 1.6A I teie nei - Maama -