IHB6EB102K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHB6EB102K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-6 1K 10% EB E2
Ngā Rauemi: IHB6EB102K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
112 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB6EB102K
Tau Wae IHB6EB102K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 2988 pcs Pepa Raraunga IHB6EB102K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.000" Dia (50.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) 1.500" (38.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Wirewound Inductor 5.1A 143 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 143 mOhm Max
Whakatauranga onamata 5.1A I teie nei - Maama -