IHB6EB273K
Hua Hua
Tau Wae: IHB6EB273K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-6 27K 10% EB E2
Ngā Rauemi: IHB6EB273K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB6EB273K
Tau Wae IHB6EB273K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 3055 pcs Pepa Raraunga IHB6EB273K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.000" Dia (50.80mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 27mH Teitei - Tae (Max) 1.500" (38.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 27mH Unshielded Wirewound Inductor 1A 3.71 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 3.71 Ohm Max
Whakatauranga onamata 1A I teie nei - Maama -