IH15EB500K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IH15EB500K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IH-15 50 10% EB E2
Ngā Rauemi: IH15EB500K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
120 pcs
540 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IH15EB500K
Tau Wae IH15EB500K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 14354 pcs Pepa Raraunga IH15EB500K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.000" Dia x 1.625" L (25.40mm x 41.28mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial, Horizontal Cylinder
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 50µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 50µH Unshielded Wirewound Inductor 15A 20 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Whakatauranga onamata 15A I teie nei - Maama 10A