IH15EB270K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IH15EB270K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IH-15 27 10% EB E2
Ngā Rauemi: IH15EB270K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IH15EB270K
Tau Wae IH15EB270K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 14698 pcs Pepa Raraunga IH15EB270K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.000" Dia x 1.375" L (25.40mm x 34.93mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial, Horizontal Cylinder
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 27µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Unshielded Wirewound Inductor 16A 15 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max
Whakatauranga onamata 16A I teie nei - Maama 14A