IH15EB100K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IH15EB100K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IH-15 10 10% EB E2
Ngā Rauemi: IH15EB100K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IH15EB100K
Tau Wae IH15EB100K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 16725 pcs Pepa Raraunga IH15EB100K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.700" Dia x 1.687" L (17.78mm x 42.85mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial, Horizontal Cylinder
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 20A 10 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Whakatauranga onamata 20A I teie nei - Maama 19A