IH05EB680K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IH05EB680K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IH-5 68 10% EB E2
Ngā Rauemi: IH05EB680K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IH05EB680K
Tau Wae IH05EB680K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 17183 pcs Pepa Raraunga IH05EB680K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.860" Dia x 1.125" L (21.84mm x 28.58mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial, Horizontal Cylinder
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Unshielded Wirewound Inductor 7.5A 35 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Maama 9A