IH05EB5R0K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IH05EB5R0K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IH-5 5 10% EB E2
Ngā Rauemi: IH05EB5R0K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IH05EB5R0K
Tau Wae IH05EB5R0K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 32869 pcs Pepa Raraunga IH05EB5R0K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.625" Dia x 0.875" L (15.88mm x 22.23mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial, Horizontal Cylinder
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 5µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 5µH Unshielded Wirewound Inductor 14A 12 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max
Whakatauranga onamata 14A I teie nei - Maama 25A