IH05EB270K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IH05EB270K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IH-5 27 10% EB E2
Ngā Rauemi: IH05EB270K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
600 pcs
1050 pcs
2550 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IH05EB270K
Tau Wae IH05EB270K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 33295 pcs Pepa Raraunga IH05EB270K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.840" Dia x 0.875" L (21.34mm x 22.23mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial, Horizontal Cylinder
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 27µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Unshielded Wirewound Inductor 9A 25 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Whakatauranga onamata 9A I teie nei - Maama 13A