IH03EB5R0K
Hua Hua
Tau Wae: IH03EB5R0K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IH-3 5 10% EB E2
Ngā Rauemi: IH03EB5R0K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
600 pcs
1050 pcs
2550 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IH03EB5R0K
Tau Wae IH03EB5R0K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 28088 pcs Pepa Raraunga IH03EB5R0K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.600" Dia x 0.875" L (15.24mm x 22.23mm)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 5µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 5µH Unshielded Wirewound Inductor 10A 15 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max
Whakatauranga onamata 10A I teie nei - Maama 25A