IH03EB101K
Hua Hua
Tau Wae: IH03EB101K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IH-3 100 10% EB E2
Ngā Rauemi: IH03EB101K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
600 pcs
1050 pcs
2550 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IH03EB101K
Tau Wae IH03EB101K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 25753 pcs Pepa Raraunga IH03EB101K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.800" Dia x 1.125" L (20.32mm x 28.58mm)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 5.2A 65 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 65 mOhm Max
Whakatauranga onamata 5.2A I teie nei - Maama 6A