IH03EB100K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IH03EB100K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IH-3 10 10% EB E2
Ngā Rauemi: IH03EB100K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IH03EB100K
Tau Wae IH03EB100K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 33382 pcs Pepa Raraunga IH03EB100K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.625" Dia x 1.125" L (15.88mm x 28.58mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial, Horizontal Cylinder
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 9A 18 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 18 mOhm Max
Whakatauranga onamata 9A I teie nei - Maama 19A