IFSC0806AZER1R5M01
Dale / VishayDale / Vishay
IFSC0806AZER1R5M01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IFSC0806AZER1R5M01
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 1.4A 172 MOHM
Ngā Rauemi: IFSC0806AZER1R5M01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IFSC0806AZER1R5M01
Tau Wae IFSC0806AZER1R5M01 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 1.4A 172 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 230369 pcs Pepa Raraunga IFSC0806AZER1R5M01.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IFSC-0806AZ-01
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Inductor 1.4A 172 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 172 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.4A I teie nei - Maama 1.63A