IFS3Z1AD7/100
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IFS3Z1AD7/100
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPST-NO 0.4A 32V
Ngā Rauemi: IFS3Z1AD7/100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IFS3Z1AD7/100
Tau Wae IFS3Z1AD7/100 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NO 0.4A 32V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4338 pcs Pepa Raraunga IFS3Z1AD7/100.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa IF
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 16.00mm Dia Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IFS3Z1AD7100 Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Front Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Whakatauranga onamata 400mA (AC), 100mA (DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo White