IFSC0806AZER4R7M01
Dale / VishayDale / Vishay
IFSC0806AZER4R7M01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IFSC0806AZER4R7M01
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 900MA 398 MOHM
Ngā Rauemi: IFSC0806AZER4R7M01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IFSC0806AZER4R7M01
Tau Wae IFSC0806AZER4R7M01 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 900MA 398 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 225546 pcs Pepa Raraunga IFSC0806AZER4R7M01.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IFSC-0806AZ-01
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 541-1385-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Inductor 900mA 398 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 398 mOhm Max Whakatauranga onamata 900mA
I teie nei - Maama 850mA