IDCP2218ER180M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDCP2218ER180M
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18UH 1.23A 150 MOHM
Ngā Rauemi: IDCP2218ER180M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDCP2218ER180M
Tau Wae IDCP2218ER180M Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 1.23A 150 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 198003 pcs Pepa Raraunga IDCP2218ER180M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IDCP-2218
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 18µH
Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Unshielded Wirewound Inductor 1.23A 150 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.23A I teie nei - Maama -