IDCP2218ER330M
Hua Hua
Tau Wae: IDCP2218ER330M
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 880MA 230 MOHM
Ngā Rauemi: IDCP2218ER330M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDCP2218ER330M
Tau Wae IDCP2218ER330M Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 880MA 230 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 191852 pcs Pepa Raraunga IDCP2218ER330M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IDCP-2218
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 33µH
Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Wirewound Inductor 880mA 230 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Whakatauranga onamata 880mA I teie nei - Maama -