IDCP2218ER101K
Hua Hua
Tau Wae: IDCP2218ER101K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IDCP-2218 100 10% ER E1
Ngā Rauemi: IDCP2218ER101K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDCP2218ER101K
Tau Wae IDCP2218ER101K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 213289 pcs Pepa Raraunga IDCP2218ER101K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IDCP-2218
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) 0.189" (4.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 700 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max Whakatauranga onamata 520mA