CPWN2030R00FE013
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN2030R00FE013 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPWN2030R00FE013
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 30 OHM 20W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CPWN2030R00FE013.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPWN2030R00FE013
Tau Wae CPWN2030R00FE013 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 30 OHM 20W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1558 pcs Pepa Raraunga CPWN2030R00FE013.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Raupapa CPWN Tuhinga 30 Ohms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 30 Ohms ±1% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound