CPWN201R100FB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN201R100FB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPWN201R100FB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.1 OHM 20W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CPWN201R100FB14.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPWN201R100FB14
Tau Wae CPWN201R100FB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.1 OHM 20W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1721 pcs Pepa Raraunga CPWN201R100FB14.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Raupapa CPWN Tuhinga 1.1 Ohms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.1 Ohms ±1% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound