CPWN2010R00JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN2010R00JB31 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPWN2010R00JB31
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10 OHM 20W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CPWN2010R00JB31.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPWN2010R00JB31
Tau Wae CPWN2010R00JB31 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 10 OHM 20W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 29878 pcs Pepa Raraunga CPWN2010R00JB31.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Raupapa CPWN Tuhinga 10 Ohms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound