IWTTUP400A
Cynergy3Cynergy3
IWTTUP400A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IWTTUP400A
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua TEMP SENSOR WIFI PT100 6X400MM 1
Ngā Rauemi: IWTTUP400A.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 313 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 313 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IWTTUP400A
Tau Wae IWTTUP400A Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 313 pcs Pepa Raraunga IWTTUP400A.pdf
Momo Waea Enclosed Terminals Taerangi Tea -200°C ~ 850°C
Raupapa IWTTU Ētahi Ingoa 725-1724
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Length - Tube Tube 400mm Length - Wire Wire -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tae Pt100
Taitapa - Tube Tube 6mm Whakaahuatanga Taipitopito Pt100 Temperature Sensor -200°C ~ 850°C 3 Conductor System Enclosed Terminals