IWTTUP200A
Cynergy3Cynergy3
IWTTUP200A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IWTTUP200A
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua TEMP SENSOR WIFI PT100 6X200MM 1
Ngā Rauemi: IWTTUP200A.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 264 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 264 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IWTTUP200A
Tau Wae IWTTUP200A Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 264 pcs Pepa Raraunga IWTTUP200A.pdf
Momo Waea Enclosed Terminals Taerangi Tea -200°C ~ 850°C
Raupapa IWTTU Ētahi Ingoa 725-1721
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Length - Tube Tube 200mm Length - Wire Wire -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tae Pt100
Taitapa - Tube Tube 6mm Whakaahuatanga Taipitopito Pt100 Temperature Sensor -200°C ~ 850°C 3 Conductor System Enclosed Terminals