IWTTUP250A
Cynergy3Cynergy3
IWTTUP250A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IWTTUP250A
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua TEMP SENSOR WIFI PT100 6X250MM 1
Ngā Rauemi: IWTTUP250A.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 290 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 290 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IWTTUP250A
Tau Wae IWTTUP250A Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 290 pcs Pepa Raraunga IWTTUP250A.pdf
Momo Waea Enclosed Terminals Taerangi Tea -200°C ~ 850°C
Raupapa IWTTU Ētahi Ingoa 725-1722
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Length - Tube Tube 250mm Length - Wire Wire -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tae Pt100
Taitapa - Tube Tube 6mm Whakaahuatanga Taipitopito Pt100 Temperature Sensor -200°C ~ 850°C 3 Conductor System Enclosed Terminals