IWTTK200A
Hua Hua
Tau Wae: IWTTK200A
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua TEMP SENSOR WIFI K TYPE 6X200MM
Ngā Rauemi: IWTTK200A.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 336 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 336 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IWTTK200A
Tau Wae IWTTK200A Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 336 pcs Pepa Raraunga IWTTK200A.pdf
Momo Waea Enclosed Terminals Taerangi Tea 0 ~ 1350°C
Raupapa IWTT Ētahi Ingoa 725-1716
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Length - Tube Tube 200mm Length - Wire Wire -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tae K - Type
Taitapa - Tube Tube 6mm Whakaahuatanga Taipitopito K - Type Temperature Sensor 0 ~ 1350°C Non-Grounded Enclosed Terminals