IWTTJ200A
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IWTTJ200A
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua TEMP SENSOR WIFI J TYPE 6X200MM
Ngā Rauemi: IWTTJ200A.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 348 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 348 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IWTTJ200A
Tau Wae IWTTJ200A Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 348 pcs Pepa Raraunga IWTTJ200A.pdf
Momo Waea Enclosed Terminals Taerangi Tea 0 ~ 1200°C
Raupapa IWTT Ētahi Ingoa 725-1712
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Length - Tube Tube 200mm Length - Wire Wire -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tae J - Type
Taitapa - Tube Tube 6mm Whakaahuatanga Taipitopito J - Type Temperature Sensor 0 ~ 1200°C Non-Grounded Enclosed Terminals