IWTTJ400A
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IWTTJ400A
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua TEMP SENSOR WIFI J TYPE 6X400MM
Ngā Rauemi: IWTTJ400A.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 330 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 330 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IWTTJ400A
Tau Wae IWTTJ400A Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 330 pcs Pepa Raraunga IWTTJ400A.pdf
Momo Waea Enclosed Terminals Taerangi Tea 0 ~ 1200°C
Raupapa IWTT Ētahi Ingoa 725-1714
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Length - Tube Tube 400mm Length - Wire Wire -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tae J - Type
Taitapa - Tube Tube 6mm Whakaahuatanga Taipitopito J - Type Temperature Sensor 0 ~ 1200°C Non-Grounded Enclosed Terminals