DRA-CN024D240
CrydomCrydom
DRA-CN024D240 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRA-CN024D240
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
Ngā Rauemi: 1.DRA-CN024D240.pdf2.DRA-CN024D240.pdf3.DRA-CN024D240.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRA-CN024D240
Tau Wae DRA-CN024D240 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - Tae 0V ~ 24V Momotuhi - Whakauru 190 ~ 250VAC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa DRACN Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga DC
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Taumahi Kaute 3.5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DRA-CN024D24
DRA-CN024D24
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V