DRA-CN024D24
CrydomCrydom
DRA-CN024D24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRA-CN024D24
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
Ngā Rauemi: 1.DRA-CN024D24.pdf2.DRA-CN024D24.pdf3.DRA-CN024D24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRA-CN024D24
Tau Wae DRA-CN024D24 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - Tae 0V ~ 24V Momotuhi - Whakauru 15 ~ 30VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa DRACN Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga DC
Ētahi Ingoa CC1747
DRACN024D24
Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Taumahi Kaute 3.5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DRA-CN048D240
DRA-CN048D240
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V
I roto i te taonga: 5895 pcs
Tikiake: DRA-CN048D240.pdf
RFQ
DRA-CN024D240
DRA-CN024D240
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V