DRA-CN024D05
CrydomCrydom
DRA-CN024D05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRA-CN024D05
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
Ngā Rauemi: 1.DRA-CN024D05.pdf2.DRA-CN024D05.pdf3.DRA-CN024D05.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRA-CN024D05
Tau Wae DRA-CN024D05 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - Tae 0V ~ 24V Momotuhi - Whakauru 3 ~ 12VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa DRACN Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga DC
Ētahi Ingoa CC1746
DRACN024D05
Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Taumahi Kaute 3.5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant