PJRX110A
CrouzetCrouzet
PJRX110A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJRX110A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua RELAY IMPULSE DPDT 10A 110V
Ngā Rauemi: PJRX110A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJRX110A
Tau Wae PJRX110A Kaihanga Crouzet
Whakaahuatanga RELAY IMPULSE DPDT 10A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1866 pcs Pepa Raraunga PJRX110A.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) - Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Plug In, 8 Pin (Octal) Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 250VDC - Max
Raupapa JR Momo Tae Impulse
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 966-1047
PJRX110A-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga LED Indicator
Whakaahuatanga Taipitopito Impulse Relay DPDT (2 Form C) 110VAC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 110VAC Momo Momo Latching, Single Coil