PJRS110A
CrouzetCrouzet
PJRS110A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJRS110A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua RELAY IMPULSE SPDT 10A 110V
Ngā Rauemi: PJRS110A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJRS110A
Tau Wae PJRS110A Kaihanga Crouzet
Whakaahuatanga RELAY IMPULSE SPDT 10A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1429 pcs Pepa Raraunga PJRS110A.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) - Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Plug In, 8 Pin (Octal) Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 250VDC - Max
Raupapa JRS Momo Tae Impulse
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 646-1161
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Momo Tae Socketable
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito Impulse Relay SPDT (1 Form C) 110VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 110VAC