PJRS220A
CrouzetCrouzet
PJRS220A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJRS220A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua RELAY IMPULSE SPDT 10A 220V
Ngā Rauemi: PJRS220A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJRS220A
Tau Wae PJRS220A Kaihanga Crouzet
Whakaahuatanga RELAY IMPULSE SPDT 10A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5640 pcs Pepa Raraunga PJRS220A.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) - Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Plug In, 8 Pin (Octal) Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 250VDC - Max
Raupapa JRS Momo Tae Impulse
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 966-1188
PJRS220A-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito Impulse Relay SPDT (1 Form C) 220VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 220VAC