TBC-250-683
Hua Hua
Tau Wae: TBC-250-683
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 250A CHASSIS
Ngā Rauemi: TBC-250-683.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 26 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 26 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TBC-250-683
Tau Wae TBC-250-683 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 250A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26 pcs Pepa Raraunga TBC-250-683.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa TBC
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Wye) I teie nei 250A