TBC-200-683
Hua Hua
Tau Wae: TBC-200-683
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 200A CHASSIS
Ngā Rauemi: TBC-200-683.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 35 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 35 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TBC-200-683
Tau Wae TBC-200-683 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 200A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35 pcs Pepa Raraunga TBC-200-683.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa TBC
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Wye) I teie nei 200A