TBC-50-683
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TBC-50-683
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 50A CHASSIS
Ngā Rauemi: 1.TBC-50-683.pdf2.TBC-50-683.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 233 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 233 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TBC-50-683
Tau Wae TBC-50-683 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 50A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 233 pcs Pepa Raraunga 1.TBC-50-683.pdf2.TBC-50-683.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa TBC
Ētahi Ingoa 1776-2847
TBC-50-683-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi -
Mahinga - Mahi 50/60Hz Pepa Tae Three Phase (Wye)
I teie nei 50A Whirihoranga Two Stage