PLA600F-15-G
CoselCosel
PLA600F-15-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLA600F-15-G
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: PLA600F-15-G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 574 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 574 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLA600F-15-G
Tau Wae PLA600F-15-G Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 574 pcs Pepa Raraunga PLA600F-15-G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Raupapa PL Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 40A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 40A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PLA600F-24
PLA600F-24
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 600W
I roto i te taonga: 736 pcs
Tikiake: PLA600F-24.pdf
RFQ
PLA600F-24-G
PLA600F-24-G
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 504 pcs
Tikiake: PLA600F-24-G.pdf
RFQ
PLA600F-15
PLA600F-15
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 600W