PLA600F-12-G
CoselCosel
PLA600F-12-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLA600F-12-G
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PLA600F-12-G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 448 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 448 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLA600F-12-G
Tau Wae PLA600F-12-G Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 448 pcs Pepa Raraunga PLA600F-12-G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Raupapa PL Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 50A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 50A