PLA600F-12-V
CoselCosel
PLA600F-12-V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLA600F-12-V
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PLA600F-12-V.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 553 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 553 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLA600F-12-V
Tau Wae PLA600F-12-V Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 553 pcs Pepa Raraunga PLA600F-12-V.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Raupapa PL Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 50A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 50A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PLA600F-15
PLA600F-15
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 600W
I roto i te taonga: 701 pcs
Tikiake: PLA600F-15.pdf
RFQ
PLA6
PLA6
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAPACITOR CAP UP WIRE
I roto i te taonga: 50000 pcs
Tikiake: PLA6.pdf
RFQ
PLA600F-12
PLA600F-12
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 600W