LEA75F-5-S
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEA75F-5-S
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (OPEN FRAME)
Ngā Rauemi: 1.LEA75F-5-S.pdf2.LEA75F-5-S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA75F-5-S
Tau Wae LEA75F-5-S Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 1056 pcs Pepa Raraunga 1.LEA75F-5-S.pdf2.LEA75F-5-S.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 75W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga PFC, Universal Input He pai 77%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 15A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 15A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LEA75F-48-SNJ2
LEA75F-48-SNJ2
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC PS (OPEN FRAME)
I roto i te taonga: 797 pcs
Tikiake: LEA75F-48-SNJ2.pdf
RFQ
LEA75F-5-SG
LEA75F-5-SG
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 954 pcs
Tikiake: LEA75F-5-SG.pdf
RFQ
LEA75F-5-R
LEA75F-5-R
I roto i te taonga: 869 pcs
Tikiake: LEA75F-5-R.pdf
LEA75F-5-SGR
LEA75F-5-SGR
I roto i te taonga: 742 pcs
Tikiake: LEA75F-5-SGR.pdf
LEA75F-5
LEA75F-5
I roto i te taonga: 1337 pcs
Tikiake: LEA75F-5.pdf
LEA75F-48-SNY
LEA75F-48-SNY
I roto i te taonga: 942 pcs
Tikiake: LEA75F-48-SNY.pdf
LEA75F-5-SNY
LEA75F-5-SNY
I roto i te taonga: 1117 pcs
Tikiake: LEA75F-5-SNY.pdf
LEA75F-5-SNG
LEA75F-5-SNG
I roto i te taonga: 897 pcs
Tikiake: LEA75F-5-SNG.pdf
LEA75F-5-SY
LEA75F-5-SY
Tikiake: LEA75F-5-SY.pdf
LEA75F-48-SNCY
LEA75F-48-SNCY
I roto i te taonga: 859 pcs
Tikiake: LEA75F-48-SNCY.pdf
LEA75F-5-SN
LEA75F-5-SN
Tikiake: LEA75F-5-SN.pdf
LEA75F-48-Y
LEA75F-48-Y
Tikiake: LEA75F-48-Y.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel