LEA75F-48-SNCY
CoselCosel
LEA75F-48-SNCY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEA75F-48-SNCY
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (OPEN FRAME)
Ngā Rauemi: 1.LEA75F-48-SNCY.pdf2.LEA75F-48-SNCY.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 859 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 859 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA75F-48-SNCY
Tau Wae LEA75F-48-SNCY Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 859 pcs Pepa Raraunga 1.LEA75F-48-SNCY.pdf2.LEA75F-48-SNCY.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 75W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Universal Input He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.6A